Kontakt oss

 

Tlf:

Tlf: 488 46 489
Epost: post@qualicost.no

Vil du ta turen innom et av våre kontorer?

Klikk her for oversikt

Bømlo: Dalanesvegen 50

Bergen: Kokstadflaten 35

Sogndal: Sognefjordvegen 40

Ta kontakt

Våre medarbeidere

 

NORGE

Anders Tveita

CEO

Email: anders@qualicost.no
Phone: +47 488 46 489

Helge Urang

Technical Support Manager

Email: helge@qualicost.no
Phone: +47 950 61 057

Dag Pettersen

Member of the Board

Kirsten Elin Bringeland

HSEQ Director

Email: kirsten@qualicost.no
Phone: +47 473 06 572

Reidun Julia Aamodt

HSEQ Manager

Email: reidun.julia@qualicost.no
Phone: +47 981 03 405

Kjell Hilde

Chairman of the Board

Ronnie Eide

COO

Email: ronnie@qualicost.no
Phone: +47 468 61 900

UAE

Noor Din

Epost: noor@qualicost.com
Tlf: 00 971 55 108 7999

INDIA

Harshal Pol

Epost: harshal@qualicost.no
Tlf: 00 91 98251 27582